جستجو در سایت:
امروز چهارشنبه 7 فروردين 1398 ساعت 02:51
اخبار روز:
    ss
    پیام سرا

    💠درج آگهی ویژه با لینک فالو در 10 سایت بزرگ نیازمندی، فقط با 90 هزار تومان

    💠جهت مشاهده سایتها کلیک کنید.

    مناطق
    تبلیغ
    ساخت بلاگ
    تبلیغات لینکی

    فروش پچ کورد فيبر نوري OM3 آلماني

    فروش پچ کورد فيبر نوري OM3 آلماني
    فروش پچ کورد فيبر نوري OM3 آلماني || 66932635
    آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فيبر نوري OM3
    فيبر نوري مالتي مود MM به سه صورت عرضه مي گردد:
    فيبر نوري OM1
    فيبر نوري OM2
    فيبر نوري OM3
    که در اين بين OM3 در طول 300 متر قابليت انتقال ديتا را بر روي پهناي باند 10G را دارا مي¬باشد.
    آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فيبر نوري OM3 با مشخصات ذيل مي باشد:
    1- پچ کورد 1 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-LC
    2- پچ کورد 2 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-LC
    3- پچ کورد 3 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-LC
    4- پچ کورد 5 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-LC
    5- پچ کورد 10 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-LC
    6- پچ کورد 15 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-LC
    7- پچ کورد 1 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-SC
    8- پچ کورد 2 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-SC
    9- پچ کورد 3 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-SC
    10- پچ کورد 5 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-SC
    11- پچ کورد 10 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-SC
    12- پچ کورد 15 متري OM3 لئوني آلمان از نوع SC-SC

    13- پچ کورد 1 متري OM3 لئوني آلمان از نوع LC-LC
    14- پچ کورد 2 متري OM3 لئوني آلمان از نوع LC-LC
    15- پچ کورد 3 متري OM3 لئوني آلمان از نوع LC-LC
    16- پچ کورد 5 متري OM3 لئوني آلمان از نوع LC-LC
    17- پچ کورد 10 متري OM3 لئوني آلمان از نوع LC-LC
    18- پچ کورد 15 متري OM3 لئوني آلمان از نوع LC-LC
    محصولات فيبر و تجهيزات پسيو آلما شبکه به قرار زير مي باشد:
    انواع فيبر نوري خاکي OM3 – فيبر نوري خاکي کورنينگ – فيبر نوري Corning – فيبر نوري خاکي – پچ کورد فيبر نوري – پچ پنل فيبر نوري – فيبر نوري OM3 – فيبر 12Core برند Corning – تجهيزات فيبر نوري OM3 – پيگ تيل OM3 آلماني – پچ پنل 12 پورت فيبر نوري – پچ پنل 24 Duplex فيبر نوري – کابل شبکه لگراند – لگراند – محصولات OM3 – تجهيزات OM3 – فيبر نوري مالتي مود OM3
    وبسايت هاي شرکت آلما شبکه:
    www.almanet.ir
    www.trunking.ir
    www.legrand-alma.com
    تلفکس: 66419334 – 66932635 – 66932688
    ايميل جهت دريافت اطلاعات و تماس با آلما شبکه: info@almanet.ir
    مشخصات آگهی دهنده
    نام:
    ایمیل: almashabake2@gmail.com
    مشاهده وب سایت: فاقد وب سایت
    تلفن: 66419334 – 66932635 – 66932688
    فکس:
    آدرس: تهران،خیابان کارگرشمالی،خیابان نصرت،نبش کوی امینیان،شماره 2،واحد17
    مشخصات آگهی
    کد آگهی: 10414368
    زمینه فعالیت: خدمات اينترنت و شبكه
    تاریخ ثبت: شنبه 13 آذر 1395
    آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 ارديبهشت 1397
    تاریخ انقضاء: منقضی شده
    موقعیت مکانی: تهران
    بازدید: 97 بار
    این آگهی را درشبکه اجتماعی به اشتراک گذارد
    آگهی های مرتبط
    فروش دوربین ویوتک مدل  IB8369A

    فروش دوربین ویوتک مدل IB8369A

    امن آفرین زیگورات نمایندگی رسمی محصولات ویوتک در ایران شرکت امن آفرین زیگورات دارای بیش از 20 سال سابقه تخصصی در خصوص فروش و نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی ‏کارخانجات - سازمان های دولتی و فروش عمده به همکاران دارای 24 نماینده ...
    امن آفرین زیگورات,   تهران,   تلفن: 02188196916
    طراحی واجرا وفروش تجهیزات شبکه

    طراحی واجرا وفروش تجهیزات شبکه

    شرکت تامین داده راسا با بیش ازبیست سال سابقه کاری در زمینه: فروش انواع تجهیزات شبکه وفیبرنوری طراحی و راه اندازی انواع شبکه های مخابراتی و دیتا مانند ATM , Frame Relay NGN , IP , MPLS پیاده سازی کلیه سیستمهای ارتباط ماهواره ای و Vsat و راه ...
    مسلم یاوری,   تهران,   تلفن: 44769350
    مرکز تعمیرات تخصصی تجهیزات cisco با کادرِ فنی مجرب

    مرکز تعمیرات تخصصی تجهیزات cisco با کادرِ فنی مجرب

    شرکت spj افتخار دارد با داشتن 15 سال سابقه در زمینه خدمات تخصصی تعمیرات تجهزات شبکه و تعمیرات حرفه ای تجهیزات سیسکو Cisco اعم از( اکسس سرور - روتر- سوییچ - ماژول- پاور و ...) بهمراه کادرِ فنی مجرب، کلیه نیازهای شما را در زمینه های تجهیزات ...
    مهندس یاوری,   تهران,   تلفن: 88459723
    فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه در اصفهان

    فروش تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه در اصفهان

    فروش و نصب کلیه تجهیزات شبکه رک ،کابل ، پچ پنل ، سوئیچ ،روتر و..... تمامی برندهای معتبر راه های ارتباطی با ما: 03137867023 03191002131 09134031307 ...
    کیمیا شبکه,   اصفهان,   تلفن: 09339259559
    انواع خدمات شبکه در اصفهان

    انواع خدمات شبکه در اصفهان

    مشاوره و نصب تلفن سانترال ویپ بازدید و پشتیبانی رایگان راه های ارتباطی با ما: 03137867023 03191002131 09134031307 Kimiyanetwork.ir ...
    کیمیا شبکه,   اصفهان,   تلفن: 09339259559
    ،فروش انواع سوییچ

    ،فروش انواع سوییچ

    ، فروش و نصب کلیه تجهیزات شبکه رک ،کابل ، پچ پنل ، سوئیچ ،روتر و..... تمامی برندهای معتبرهای راه های ارتباطی با ما: 03137867023 03191002131 09134031307 Kimiyanetwork.ir ...
    کیمیا شبکه,   اصفهان,   تلفن: 9339259559
    فروش داکت و ترانک

    فروش داکت و ترانک

    فروش انواع داکت و ترانک سوپیتا٬ اشنایدر٬ دانوب و لگراند انواع اتصالات :زاویه داخل٬ زاویه خارج٬کیستون٬ پریز و .... راه های ارتباطی با ما: 03137867023 03191002131 09134031307 Kimiyanetwork.ir ...
    کیمیا شبکه,   اصفهان,   تلفن: 09339259559
    فروش کابل شبکه

    فروش کابل شبکه

    شرکت نوآوران سامانه سهند ایماژ(سهند شبکه) مفتخر است با ارائه تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه و انجام پروژه های شبکه و همچنین ارائه تجهیزات و خدمات دوربین مداربسته همراه شما عزیزان باشد. تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۳۶۶۴۳۵ ciscolink.com/ sahandnet.com ...
    سهند شبکه,   تهران,   تلفن: 02166366435
    فروش کیستون

    فروش کیستون

    شرکت نوآوران سامانه سهند ایماژ(سهند شبکه) مفتخر است با ارائه تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه و انجام پروژه های شبکه و همچنین ارائه تجهیزات و خدمات دوربین مداربسته همراه شما عزیزان باشد. تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۳۶۶۴۳۵ ciscolink.com/ sahandnet.com ...
    سهند شبکه,   تهران,   تلفن: 02166366435
    فروش پچ پنل لگراند

    فروش پچ پنل لگراند

    شرکت نوآوران سامانه سهند ایماژ(سهند شبکه) مفتخر است با ارائه تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه و انجام پروژه های شبکه و همچنین ارائه تجهیزات و خدمات دوربین مداربسته همراه شما عزیزان باشد. تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۳۶۶۴۳۵ ciscolink.com/ sahandnet.com ...
    سهند شبکه,   تهران,   تلفن: 021-66366435
    تبلیغات
    آگهی های ویژه خدمات اينترنت و شبكه
    مديريت ، طراحي ، پياده سازي انواع شبکه
    تهران
    تلفن: 02144530461--09122091569--021-66522369
    پشتيباني و نگهداري کامپيوتر و شبکه شرکتها
    تهران
    تلفن: 02144530461--09122091569--021-66522369
    فروش رک هاي ايستاده و ديواري باقيمت فوق العاده
    تهران
    تلفن: 02144530461--09122091569--021-66522369
    نمايندگي محصولات شبکه تايواني پلنت Planet
    تهران
    تلفن: 021-88482042-88482043-09126394251
    نمايندگي تجهيزات شبکه تايواني ديلينک D-Link
    تهران
    تلفن: 021-88482042-88482043-09126394251
    نمايندگي محصولات شبکه اشنايدر (کليپسال)
    تهران
    تلفن: 021-88482042-88482043-09126394251
    نمايندگي تجهيزات شبکه تايواني فول Full
    تهران
    تلفن: 021-88482042-88482043-09126394251