جستجو در سایت:
امروز سه شنبه 26 دي 1396 ساعت 17:25
پیام سرا

💠درج آگهی ویژه با لینک فالو در 10 سایت بزرگ نیازمندی، فقط با 90 هزار تومان

💠جهت مشاهده سایتها کلیک کنید.

 


مناطق
تبلیغات
ساخت بلاگ
تبلیغات لینکی
پسورد اینستاگرام‌تان را عوض کنید!


آذری جهرمی با انتشار پستی در اینستاگرام علاوه بر توصیه‌ای که به کاربران داشت، از لزوم ارتقای امنیت شرکت های ایرانی سخن گفت.
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چند روز پیش، خبری منتشر شد از هک گسترده اینستاگرام؛ گروه هکری به نام Doxagram اطلاعات شش میلیون کاربر این شبکه اجتماعی پرطرفدار را به سرقت برد؛ حالا محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با شنیدن این خبر، توصیه‌ای مهم به کاربران ایرانی داشته است.
آذری جهرمی با انتشار پستی در اینستاگرام علاوه بر توصیه‌ای که به کاربران داشت، از لزوم ارتقاء امنیت شرکت های ایرانی سخن گفت.
آذری جهرمی نوشت: "کلمه عبور میلیونها اکانت اینستاگرام از طریق هک سرورهای آن افشا شده است. برای حفظ حریم خصوصی کاربران ایرانی، توصیه میکنم سریعا نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام کنید.(صحت خبر را تائید نمیکنم اما در هر حال اقدام پیشگیرانه عقلانی است)
پ.ن: زمانیکه شرکتهای بزرگ دنیا در برابر هک نفوذپذیر هستند، خود ایمن پنداری فرضیه ای اشتباه است. شرکتهای ایرانی بایستی توجه ویژه ای به ارتقاء امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران خود داشته باشند."

منبع: www.yjc.ir
اخبار
تبلیغات
لینک های ویژه