جستجو در سایت:
امروز سه شنبه 26 دي 1396 ساعت 17:26
پیام سرا

💠درج آگهی ویژه با لینک فالو در 10 سایت بزرگ نیازمندی، فقط با 90 هزار تومان

💠جهت مشاهده سایتها کلیک کنید.

 


مناطق
تبلیغات
ساخت بلاگ
تبلیغات لینکی
بهای ساعت جدید آزمون برابر 8 سال حقوق کارمندی است!

  سردار آزمون اخیرا در استوری اینستاگرام از ساعت جدیدش رونمایی کرده و آن را به نمایش گذاشته است. ساعتی با ثانیه‌های از جنس طلا و برلیان ... همه چیز زیباست ... تنها نکته غم انگیز فاصله‌های بزرگ طبقاتی است ...

 سردار آزمون اخیرا در استوری اینستاگرام از ساعت جدیدش رونمایی کرده و آن را به نمایش گذاشته است. ساعتی که شاید در نگاه اول خیلی ساده باشد اما قیمت بالایی دارد. شاید برایتان عجیب باشد، اما چیزی که سردار آزمون با دستمزد تقریبا یک هفته‎اش خریده (البته اگر هدیه نباشد) طبق حقوق و دستمزد وزارت کار ایران معادل حقوق حدودا ۸ سال و نیم یک کارمند است، البته اگر همه دستمزدش را برای خرید این ساعت پس‌انداز کند! عکس زیر مربوط به استوری این بازیکن ایرانی شاغل در روسیه است.

 

ساعت لاکچری سردار آزمون

 

این ساعت ساخت کمپانی معتبر سوییسی به نام «هوبلو» است که ساعت‎های لاکچری تولید می‎‌کند. مدلی که عکسش را در بالا می‎بینید «King gold pavE» نام دارد. طبق معرفی وب سایت کمپانی سوییسی، هوبلو این ساعت را در چهار مدل عرضه کرده که در ظاهر شبیه به هم هستند، اما تفاوت اصلی در مقدار طلای موجود در آن است. البته هرکدام از این انواع دوباره به انواع دیگری تقسیم می‎شوند، مثلا نمونه‎ای از آن موجود است که فقط در قاب آن برلیان دارد یا نمونه مربوط به آزمون که هم در قاب و هم قسمتی که بند به آن متصل می‎شود برلیان دارد. از آنجایی که در عکس مشخص نیست مدل متعلق به سردار آزمون کدام نوع از این ساعت است، نگاهی خواهیم داشت به ضعیف‎ترین نوع آن.

 

ساعت لاکچری سردار آزمون

مشخصات این ساعت بدین شرح است: ورق طلای ۱۸ عیار به طول ۳۳ میلی‌متر که روی قسمت قاب آن ۳۶ برلیان با قیراط ۰٫۷۵ و در قسمتی‌های دیگر ۱۱۴ برلیان با قیراط ۰٫۵۹ دارد. قیمت حدودی اعلام شده برای این ساعت ۲۷ هزار دلار است که تبدیل آن به تومان می‎شود حدود ۱۰۴ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان.

البته طبق گمانه‎زنی‌ها سردار آزمون که در ترانسفرمارکت ارزشی حدود ۱۰٫۵ میلیون یورو دارد، در روسیه دستمزد هفتگی ۲۰ هزار یورویی می‎گیرد، یعنی حدود ۹۵ میلیون تومان. پس خرید این ساعت توسط او اصلا جای تعجب ندارد.

سردار آزمون یکی از بازیکنانی است که زندگی لوکسی برای خود ایجاد کرده است. بارها هوادارانش در شبکه‌های اجتماعی، پورشه کاین و بنز تا سریک و اسبش که خیلی هم دوستش دارد را دیده‎اند. این روزها در همه دنیا ورزشکاران به خصوص فوتبالیست‌ها دستمزدهای هنگفتی دریافت می‎کنند. در کشور ما هم همین طور است و البته نکته‎ای که جای تامل دارد این است که آیا فوتبال ما به اندازه کشورهای دیگر که دستمزدهای نجومی به بازیکنانشان می‌دهند حرفه‌اش شده‌اند که چنین ارقامی برای بازیکنان پرداخت شود؟ …

منبع: https://derang.ir
اخبار
تبلیغات
لینک های ویژه