به پیام سرا خوش آمدید
مشخصات آگهی

راهنمای خرید اسپیکر خودرو

راهنمای خرید اسپیکر خودرو
در بازار لوازم و تجهیزات سیستم صوتی خودرو برند های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی می باشند.از این رو انتخاب بهترین اسپیکر برای خودرو دشوار است. در این مقاله بهترین برندهای بازار و مدلهای معروف آنها را بررسی می کنیم و ویژگی هایی را که باید در انتخاب باند ماشین مد نظر داشته باشید به شما آموزش های لازم داده خواهد شد.

مشخصات بلندگو :


هر بلندگو دارای سه مشخصه مهم است :
الـف ) امپدانـس بلندگـو : مقـدار مقاومـت ظاهـری بلندگـو کـه در برابـر عبـور جریـان الکتریکـی صدا از خـود نشـان مـی دهـد .ایـن مقـدار بـرای بلندگوهـای متـداول در بـازار در محدوده 4 ، 8 ،16 اهم است.

توان بلندگو : مقدار توان الکتریکی که بلندگو به انرژی صوتی تبدیل می کند.

پاسخ فرکانسی : توانایی بلندگو در بازسازی فرکانس های مختلف صوتی است.شدت صدا را معمولا بر حسب (dB دسی بل) اندازه گیری میکنند.ِ دسـیبِل واحـد اندازهگیـری شـدت صـدا اسـت. واحـد دسـی بـل بصـورت لگاریتمـی افزایـش مـی یابـد. بدیـن صـورت کـه کمتریـن صـوت قابـل شـنیدن، صفـر دسـی بل بـوده و صـدای ده برابـر قویتـر از آن 10dBبـوده و صدایـی 100برابـر آن 20dBخواهـد بـود. بـرای بهـره گیـری از یـک سیسـتم صوتی بـا کیفیـت انتخاب بلندگـو و تقویـت کننده بسـیار اهمیـت دارد اگر محاسـبه لازم در انتخـاب بلندگـو و تقویـت کننـده انجـام نشـود دو حالـت زیر پیش مـی آید :


کیفیت صدا مناسب نباشد .
تقویت کننده و بلندگو آسیب ببیند.


انواع بلندگوهای به کار رفته در سیستم صوت حرفه ای خودروکامپوننت: سیستم های بلندگو کامپوننت برای ارائه بهترین کیفیت صدا ارائه شده اند.این کامپوننت ها مانند توییتر و ووفر به راحتی از هم جدا می شوند تا داخل وسیله نقلیه قرار بگیرند.این باعث می شود صدای اسپیکر ماشین بهتر تولید شود زیرا امواج صوتی از اندازه مختلف بلندگو بهتر انتقال می یابند و باعث صدای بهتر می شود.سیستم های کامپوننت مناسبتر ولی با قیمت بالاتری برای کسانی است که سیستم صوتی حرفه ای می خواهند.فول رنج: بلندگو فول رنجبلندگویی است که می تواند طیف وسیعی از محدوده فرکانسی قابل شنیدن را ایجاد کند(ولی نه به صورت کامل).البته آن چیزی که واضح است یک اسپیکر فول رنج نمی تواند فرکانس های بالا را به خوبی توییر و فرکانس های پایین را مانند ووفر تولید کند.سیستم اسپیکر فول رنج سیستمی همه جانبه است و میتواند هر رنج صدایی را تولید کند وبرای کسانی که به دنبال جایگزینی اسپیکرهای موجود در خودرو خود هستند مناسب است.

بلندگوهای فابریک هر خودرو از مواد ارزان قیمتی ساخته می شوند که برای تولید کنندگان خودرو به صرفه و اقتصادی باشد وهمه استانداردهای لازم را ندارند.با پرداخت هزینه ای بالا می توانید بلندگوهای با کیفیت بالایی را خریداری کنید.

بهترین باندهای جدید و حرفه ای سیستم صوتی حرفه ای


1- باند ماشین جی بی ال JBL GTO938
2- بلندگو الپاین Alpine SPR-60
3- باند کنوود Kenwood KFC-1665S
4- بلندگو پایونیر Pioneer TS-A6965Rقیمت: 10000000

به روز شده: سه شنبه, 15 مهر 1399


متاسفانه این آگهی منقضی شده است
کد آگهی : 10531180
بازدید: 37
۳ ماه پیش
تازه های اسپرت ویدیو - فروشگاه ها

راهنمای خرید اسپیکر خودرو

راهنمای خرید اسپیکر خودرو

در بازار لوازم و تجهیزات سیستم صوتی خودرو برند های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی می باشند.از این رو انتخاب بهترین اسپیکر برای خودرو دشوار است. در این مقاله بهترین برندهای بازار و ... تهران ۳ ماه پیش
ثبت نام بازی های ویدیویی فیفا 2019

ثبت نام بازی های ویدیویی فیفا ۲۰۱۹

ثبت نام بازی فیفا ۲۰۱۹ و پس ۲۰۱۹ ثبت نام در دکس گیم همراهبا جوایز ارزنده dexgame.ir ... تهران ۱۸ ماه پیش
تیشرت Terranova

تیشرت Terranova

تیشرت Terranova تیشرت اورجینال و برند خارجی در چهار رنگ ، مشکی ،آبی ، زرد ، و سبز یشمی سایزبندی کامل میباشد،فروش این محصول به صورت تک و عمده قیمت ها قابله مقایسه قیمت های فروشگاه میباشد جهت خرید ... تهران ۲۴ ماه پیش